Alın Yazım 123.Bölüm Fragmanı 18 Şubat Çarşamba

alin-yazim

Yiğit’in tekrar temiz bir sayfa açma teklifini Selma’nın bebeğini düşünen Asya, Yiğit’in bebeğine en iyi şekilde babalık yapacağı sözünü duyunca kalbinin sesini dinlemeye başlar. Savaş’ın adamı olan Murat’ın peşlerinde olduğundan habersiz olan Asya ve Yiğit’in başına nasıl bir olay gelecektir?

Murat’ın elindeki bilgilerle Savaş’ın eline nasıl bir koz geçecektir? Savaş, günler sonra yeniden yolunda gitmeye başlayan Asya ve Yiğit aşkını, bitirici hamlesi ne olacaktır?

Selim adeta pimini çektiği bombayı Zuhal ve Şevki’nin kucağına bırakmıştır. Zuhal bunu duyunca Canan ve Şevki’nin birlikteliği ortaya çıkacak mıdır? Zuhal’in Canan ve Şevki’ye tepkisi ne olacaktır?

Aysel içeride Asya’ya yaptıklarının cezasını çok sancılı bir şekilde çekerken, Aysel’in yokluğunda kimsesiz kalan Selma Yiğit’in boşanmasını engellemek bugüne kadar ona destek olan Melih ve Feraye’ye gittiği sırada nasıl bir tepkiyle karşılaşacaktır? Selma, Feraye ve Melih’ten destek alıp Yiğit ile boşanmasının önüne geçebilecek midir?

loading...

Bunlarda hoşunuza gidebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir