Alın Yazım 124.Bölüm Fragmanı 19 Şubat Perşembe

alin-yazim

Savaş’ın sinsi planı sayesinde Asya, Yiğit’e olan aşkını kalbine gömüp Yiğit’e artık birlikte olamayacaklarını söyleyince, Yiğit bunu sindiremez ve bu işi açığa çıkaracağını söyleyerek harekete geçer. Yiğit, gazete haberini Savaş’ın yaptırdığını öğrenip Asya ile olan aşkına sorunsuzca devam edebilecek midir?

Savaş bu haberi yaptırmakla kalmayıp bu olay sayesinde Yiğit’i ve ailesinin arasındaki ipleri nasıl kopma noktasına getirecektir? Yiğit, Savaş’ın bu planından dolayı Feraye ve Melih’den nasıl bir tepki görecektir?

Selma, Feraye’nin sert tepkilerinden sonra tek destekçisi Aysel’in yanına gittiği sırada Aysel, Selma’ya nasıl bir yol izlemesini söyleyecektir? Selma Yiğit’i elinde tutabilmek için nasıl bir yol izleyecektir?

Zuhal tam bir sahtekar olduğunu düşündüğü Selim’e inanmaz. Selim’in ise Emel ile evlenmekten kurtulabilmek için Şevki’nin baskısını üzerinden kaldırması gerekiyordur. Selim’in planı ne olacaktır? Bütün bunların gölgesindeki Hüseyin ise Emel’e olanları kaldıramayarak hayatına son vermek istemiştir. Bu durum dengeleri nasıl değiştirecektir?

loading...

Bunlarda hoşunuza gidebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir