Alın Yazım 133.Bölüm Fragmanı 4 Mart Çarşamba

alin-yazim

Savaş, Melih’i de arkasına alarak Yiğit’i hastaneden kovmuştur; ama Yiğit hastaneden Savaş’ın lafıyla gitmemeye kararlıdır. Yiğit Savaş’a asıl amacının ne olduğunu sorduğu sırada Yiğit’in yanında yer alacak kişi kim olacaktır? Bu kişi Savaş’ın planlarını bozup dengeleri nasıl değiştirecektir?

Dili susmuş olsa da kalbi Yiğit için atan Asya, Savaş’ın evine gittiği sırada Cahide, Melih’in yıllar önce kendisine yaptıklarından dolayı yeni bir sinir krizi geçirmiştir. Ne yapacağını bilemeyen Asya, Cahide’yi Gürel hastanesine götürür. Melih, Cahide’yi yıllar sonra görerek Savaş’ın gerçek kimliğini öğrenecek midir?

Selma, oyunlarıyla Asya ve Yiğit’i birbirinden koparmışken, Levent’in izin vermemesine rağmen olanları anlatmak için ve Yiğit’i elinde tutacak yeni planlar kurmak Aysel’in yanına için gider. Selma’yı cezaevine kadar takip eden Levent, Selma’nın oyunlarının Aysel’in başının altından çıktığından emin olduktan sonra Aysel’e nasıl bir tepki verecektir?

Melek ise mahallede Zuhal’in kuaförüne giderken, Emel’in aslında fakir olduğunu ve kendisine yalan söylediğine adım adım yaklaşmaktadır. Melek, Emel’in gerçek yüzünü öğrenebilecek midir?

loading...

Bunlarda hoşunuza gidebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir