Alın Yazım 134.Bölüm Fragmanı 5 Mart Perşembe

Asya, Savaş’ın annesi için numaradan da olsa karısı gibi görünmesi teklifini kabul etmez; onun kalbi de ruha da sadece Yiğit’e aittir. Savaş bu durum karşısında nasıl bir yol izleyip Cahide’nin daha riskli bir kriz geçirmesine engel olmak için Asya’yı ikna etmeye çalışacaktır?

Asya’nın yetimhaneden tanıdığı küçük Zeynep’in tedavi ettirilmesi gerekiyordur. Zeynep’in iyi bir hastanede tedavi olması gerektiğini öğrenen Yiğit duruma el koymak isteyince küçük Zeynep sayesinde Asya ve Yiğit aşkı yükselecek midir?

Aysel ise Levent’in kendisini boşayacağını duymuş, ne yapacağını şaşırmıştır. Selma’nın hamilelik sırrı yüzünden kendisinin burada olduğunu ve Levent’in kendisinden boşanacağını düşünen Aysel için tek çıkış yolu Levent’e Selma’nın bebeğinin babasının Ercan olduğunu söylemektir. Aysel dengeleri değiştirecek bu mektubu Selma’ya rağmen gönderebilecek midir?

Emel’in sırrını öğrenen Melek, soluğu Selim’in yanında alır. Melek’in, Selim ve Emel’in evlendiğini öğrendiğini sanan Selim, Melek’e bir açıklama yapacakken Melek, Selim’in Emel ile evli olduğunu da öğrenecek midir?

loading...

Bunlarda hoşunuza gidebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir