Alın Yazım 135.Bölüm Fragmanı 6 Mart Cuma

Hayatı boyunca anne şefkati görmeyen anne sıcaklığını bilmeyen Asya, Savaş’ın annesi Cahide’nin daha kötü olmaması için bu teklifi kabul etmiştir; ama Savaş ve Asya’yı gören Selma, Yiğit’i çoktan Asya ve Savaş’ın odasına yollamıştır. Bu durum karşısında Yiğit’in tepkisi ne olacaktır?

Savaş bütün zekasını Asya’nın kalbini kazanmak için kullanır. Küçük Zeynep’in ameliyat olması gerekmektedir. Yiğit Asya’ya Zeynep’in iyileşeceği yönünde söz verirken duyan Savaş’ın hamlesi ne olacaktır? Bu durum sonucunda Yiğit nasıl bir yol izleyecektir?

Hastaneye gelmekte olan Melih bu sefer Cahide’yi görüp Savaş’ın babası olduğunu fark edecek midir? Savaş’ın bütün planları yıkılacak mıdır?

Canan, Fuat’ın kendisinden istediği parayı verebilmek için Şevki’yi kendinden geçirip dükkanda kasada bulunan paraları çalacaktır. Şevki, Canan’ın bu planını anlayabilecek midir? Diğer taraftan Emel, Melek’e yaklaşmaya çalışmakta; ama Melek’in duvarlarıyla karşılaşmaktadır. Emel tekrar Melek’in güvenini kazanmak için nasıl bir hamle yapacaktır?

loading...

Bunlarda hoşunuza gidebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir