Alın Yazım 136.Bölüm Fragmanı HD 9 Mart Pazartesi

alın yazım 136.bölüm fragmanı alın yazım 136.bölüm fragmanı izle alın yazım bölüm fragmanları izle alın yazım fragmanı Savaş, Asya’ya Zeynep’in hayatının kendisi sayesinde kurtulduğunu ima eder. Yiğit bu durum karşısında Savaş’a sert davranır. Asya’nın Yiğit’e tepkisi ne olacaktır?

Selma, Asya ve Savaş’ın aşk yaşadığını Yiğit’e ispatlayarak kendisine Yiğit’in kalbinde yer bulmak için nasıl bir yol izleyecektir? Savaş ise Selma’nın bu hamlelerini öğrenebilecek midir?

Aysel’in Selma’nın bebeğinin babasının Ercan olduğunu yazdığı mektup Levent’in eline geçmiştir. Mektubu gören Levent’in Aysel’e ve Selma’ya tepkisi ne olacaktır? Aysel kızını yakma pahasına kendisini affettirebilecek midir?

Canan Fuat’ın istediği parayı vermiş, Fuat’tan kurtuldum diye düşünürken Fuat, Şevki’ye nasıl bir hamle yaparak Canan’ın başını belaya sokacaktır? Öte yandan misafirlerin karşısında evde karı koca pozları veren Selim ve Emel’in yanına kendisinin güya hayatını kurtardığını düşünen Melek teşekkür etmek için gelmektedir. Melek gerçekleri öğrenecek midir?

loading...

Bunlarda hoşunuza gidebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir